Budownictwo, Najcieplejsze okna PCV

Garaż w bryle domu

Off 164
Garaż w bryle domu
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

rp_budownictwo13.jpgGaraż może znajdować się w piwnicy lub stanowić część bryły budynku. Obecnie coraz więcej osób wybiera to drugie rozwiązanie. Czy jest ono rzeczywiście korzystne?

Garaż wkomponowany w bryłę budynku zajmuje stosunkowo niewiele przestrzeni, wykonany jest z tych samych materiałów oraz przykryty tym samym dachem. Dlatego jest bardziej korzystny niż garaż wolnostojący. Jednocześnie połączenie garażu z częścią mieszkalną domu umożliwi szybkie i wygodne przejście do samochodu.

Jakie są zalety umieszczenia garażu w części podpiwniczonej? Takie rozwiązanie pozwala na jeszcze większe ograniczenie powierzchni, którą będzie zajmował dom. Trzeba jednak liczyć się z koniecznością wykonania odpowiedniego podjazdu, który będzie dosyć skomplikowany. Jednocześnie niewielu inwestorów decyduje się obecnie na podpiwniczanie domów w związku z kosztami wszystkich prac. Dodatkowo częściej buduje się domy na większych działkach niż miało to miejsce w przeszłości, dlatego można sobie pozwolić na budowę domów zajmujących więcej przestrzeni.

Zobacz także inne nasze teksty tematyczne o architekturze:

About the author / 

pawelh

Sonda:

Czy w Warszawie znajdują się dobre i niedrogie biura nieruchomości?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze oraz opinie:

Kontakt do nas:

Emailadmin[malpa]ad-argo.pl
Tel035 971 82 09
Fax035 971 82 10
MiastoPabianice

Ciekawe artykuły:

  • Mieszkanie do remontu ? dobra inwestycja?

    Od czasu do czasu można trafić na bardzo atrakcyjne oferty mieszkań w korzystnych cenach. Takie lokale zazwyczaj znajdują się w niezbyt dobrym stanie i wymagają przeprowadzenia generalnego remontu, aby nadawały się do zamieszkania. Zakup mieszkania do remontu jest bardzo opłacalny dla osób, które mogą co najmniej część prac wykonać we własnym zakresie, np. odmalować ściany…

  • Mały dom, mały kłopot

    Wiele osób przestaje marzyć o własnym, przytulnym domku. Wybierają raczej mieszkania na wynajem, co nie jest dobrym rozwiązaniem. Mieszkanie w czyimś domu wiąże się z dużymi opłatami i trzeba brać pod uwagę możliwość, że kiedyś trzeba będzie się wyprowadzić. Każdy z nas przywiązuje się w pewnym stopniu do swojego miejsca zamieszkania, więc takie zmiany nigdy…

Archiwa

Kategorie